GLOBAL FIRE EQUIPMENT - GFE Bina Kontrol
  • Email
  • satisgfe.com.tr

GFE Bina Kontrol Sistemleri - Global Fire Equipment Türkiye

GFE Bina Kontrol Sistemleri - Global Fire Equipment Türkiye


Yangın Algılama Cihazlarının üretimi alanında, mükemmelliği ve kaliteyi yakalamış Global Fire Equipment S.A. şirketi, Danimarka’da Jaoa Paulo Ajami tarafından 1994 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar hem ciro ve hem de müşteri sayısında olağanüstü bir büyüme yaşamış ve hala bu büyümesini devam ettirmektedir.  Büyük hava limanlarından Antartika'daki araştırma merkezine kadar prestijli binalarda sistemler kurulmuş ve en gelişmiş yangın algılama cihazlarıyla, 70 ülkeye yayılmış bayileri ve 5 Kıta'da bulunan Bölge Ofisleri ile müşterilerine her türlü destek ve hizmeti sağlayarak dünyanın lider yangın algılama üreticisi konumuna gelmiştir.

GFE Global Fire Equipment'ın dünya genelinde çok fazla tercih edilen bir marka olması,  Yangın Algılama Sistemlerine ait ürünlerinin tamamına yakınını kendi fabrikasında üretmesi ve gerçek bir Avrupa Markası olmasının önemi büyüktür. Portekiz’in Algarve bölgesinin başkenti Faro'da büyük bir lojistik merkezinde tesis edilen modern tesisleri ile GFE, müşteri memnuniyetini kendi önceliklerinin en üstünde tutarak, Yangın Algılama Ürünlerini eksiksiz bir ürün yelpazesi aralığında tasarlamakta, üretmekte ve ihraç etmektedir. 

Bizler, GFE Bina Türkiye Bölge Ofisi olarak, Türkiye, Türk Cumhuriyetler ve Kafkaslar, Gürcistan, Kuzey Irak  ve Kıbrıs'a kadar büyük bir coğrafyada hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.